Poggio Bonelli

Winnica położona w samym centrum obszaru Chiatni Classico w Toskanii. Tutaj, lokalne wina tradycją sięgają XVI wieku. Na 83 Hektarach Uprawia się winogrona do produkcji win z etykietą Poggio Bonelli. Wielokrotnie nagradzane i uznane na rynku Amerykańskim wina, za naszym pośrednictwem wchodzą na Polski rynek.

www.poggiobonelli.it


Querceto Di Castellina BIO

Posiadłość o której wzmianki pochodzą z XVI wieku, obejmuje gminy Castellina i Radda w Chianti. Zajmuje 50 hektarów, z czego nieco ponad 11 znajdujących się na obszarze Chianti Classico dedykowane jest uprawie winorośli. Rodzina od ponad 70 lat stara się o najwyższą jakość tworzonych win, starannie dopasowując klony vitis vinifera do rodzaju gleby i warunków mikroklimatycznych. Niskie, ograniczone plony dają szlachetne owoce, z których powstaje pełne elegancji wino.

 
Od 2008 roku produkcja w Querceto di Castellina jest całkowicie organiczna.

www.quercetodicastellina.com


 

Bellaria Agricola

Najbardziej utytuowana winnica wśród naszych partnerów. Misją tej rodzinnej firmy jest tworzenie produktów które będą uosobioeniem tradycji i piękna regionu Irpinia. Wykorzystywane do produkcji win lokalne szczepy cieszą się rosnącą popularnością, ze względu na niepowtarzalność i godne reprezentowanie regionalnego charakteru. 

www.agricolabellaria.com


Chigi Saracini

Rodzina z wielowiekową tradycją. W XIV wieku uzyskała tytuł szlachecki. Wina które wychodzą z winnic Chigi Saracini, to owoc połączenia tradycji z nowoczesnymi technikami. Indywidualne podejście do każdej etykiety daje sporą różnorodność i powoduję że winnica posiada ciekawe porfolio.

www.chigisaracini.com


* Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem powyższych winnic. Zapraszamy do współpracy.

Wybrane Winnice

Social Media

Kontakt i Zamówienia

  • Przyjmujemy zamówienia na dostawę win na terenie Trójmiasta dla osób prywatnych oraz firm.
  • +48 500 225 550
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.